ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ Ι
Στον Πίνακα που ακολουθεί εμφανίζονται οι φοιτητές παλαιότερων εξαμήνων, που θέλουν να συμμετάσχουν στις εξετάσεις του Μαρτίου 2012, αλλά δεν έχουν εκπληρώσει τις υποχρεώσεις τους από πλευράς Εργαστηριακών ασκήσεων.

Υπενθυμίζεται ότι όσοι θα συμμετάσχουν στις εξετάσεις Μαρτίου, θα πρέπει πρώτα να εκπληρώσουν τις σχετικές υποχρεώσεις τους στο εργαστήριο για να κριθούν κανονικά τα γραπτά τους και να προστεθεί ο βαθμός εργαστηρίου.
Συνεπώς οι φοιτητές που περιλαμβάνονται στον πίνακα να επικοινωνήσουν άμεσα με το Εργαστήριο προκειμένου να αντιμετωπιστεί το θέμα.

Για όσους οφείλουν τις ασκήσεις αναγνώρισης πετρωμάτων η σχετική εξέταση μπορεί να γίνει μαζί με τους φοιτητές του τρέχοντος εξαμήνου την Πέμπτη 23/02/2012 από 10:00 το πρωί, στο Εργαστήριο Τεχνικής Γεωλογίας 01.15 Παλαιό Κτήριο Ηλεκτρολόγων.

Πίνακας Υποχρεώσεων...pdf